Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

dzienedukacji16Ponad 690 tys. nauczycieli dziś (14 października) obchodzi swoje święto. Dzień Edukacji Narodowej to okazja, by przyjrzeć się ich pracy. Ile czasu poświęcają naszym dzieciom oraz z jakimi zmianami muszą się mierzyć.

Jest to święto państwowe. W szkołach organizowane są uroczystości i imprezy. Podczas nich składane są życzenia i podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom związanym z oświatą. W 2018 roku święto nauczycieli przypada w niedzielę. Dlatego uczniowie skałdali życzenia dwa dni wcześniej.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej, Redakcja Resko24.pl pragnie złożyć wszystkim nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, pomyślności w zdobywaniu nowych doświadczeń, wytrwałości oraz satysfakcji z pełnionej funkcji.

 Niech Święto Edukacji przypomina o zaszczytnych powinnościach nauczycielskich, napawa optymizmem i budzi nadzieję.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.