Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Po ilości służb ratowniczych jakie zostały skierowane do Łabunia Wielkiego, można było podejrzewać, że wydarzyło się coś naprawdę groźnego.

Około godz. 9, mieszkańcy jednego z bloków zauważyli duże zadymienie. Obawiając się, że może to być pożar zaalarmowali straż pożarną. Do Łabunia Wielkiego zadysponowano zastępy straży pożarnej z Reska i Łobza, zespół ratownictwa medycznego i policję.

Jak się okazało, przyczyną całego zamieszania był garnek z potrawą pozostawiony na kuchence bez dozoru. Można stwierdzić, że mieszkaniec urządził sobie ogniste gotowanie. Jak nam się udało ustalić, wcześniej kilkakrotnie dochodziło do podobnych sytuacji w tym lokalu mieszkalnym.

Ostatecznie w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, przygotowywana potrawa niestety nie nadawała się już do spożycia.

Resko24.pl

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.