Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

56 latek, który przedmiotem przypominającym broń groził pracownicy Wydziału Komunikacji i Drogownictwa w Starostwie Powiatowym w Łobzie usłyszał zarzut.

Do zdarzenia doszło we wtorek w budynku Starostwa Powiatowego w Łobzie. 56 letni mężczyzna niezadowolony z faktu, że pracownica starostwa rozmawia przez telefon, wyciągnął przedmiot przypominający broń i zaczął jej nim grozić, po czym wyszedł.

Pokrzywdzona kobieta natychmiast o zdarzeniu poinformowała Policję. Funkcjonariusze łobeskiej komendy niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie zatrzymali znajdującego się już w taksówce mężczyznę, a następnie doprowadzili go do jednostki Policji.

56 latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut wywierania groźbą wpływu na czynności organu do którego to zarzutu przyznał się częściowo i złożył wyjaśnienia.

Prokurator po przesłuchaniu mężczyzny zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz poręczenia majątkowego.

Resko24.pl/KPP Łobez, fot. inscenizowane

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.