Pin It

Choinka miejska ubrana 01Dzisiaj pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, udało się pięknie ozdobić choinkę na rynku miejskim w Resku. 

Ubieranie choinki to jedna z najpiękniejszych tradycji świątecznych,  na reskiej choince zawisły ozdoby. Ubieranie tak wielkiej choinki to nie lada wyzwanie, dlatego do tak wielkiego świątecznego drzewka trzeba było wykorzystać podnośnik z OSP Resko. Przygotowanie ozdób świątecznych i ustrojenie choinki zawdzięczamy pracownikom oraz uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łabuniu Wielkim.

Podziękowania należą się Państwu Wiesławie i Janowi Bujnowskim którzy pomogli w pozyskaniu choinki oraz Panu Krzysztofowi Śliwińskiemu, który bezpiecznie dowiózł okazałe drzewko na rynek miejski.

W czwartek 6 grudnia 2018 r. o godzinie 17.00 zapraszamy na uroczyste rozświetlenie choinki przez Burmistrza Reska Arkadiusza Czerwińskiego.

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych uczestników będzie spotkanie z wyjątkowym gościem - Świętym Mikołajem, który we własnej osobie pojawi się na rozświetleniu świątecznego drzewka.

Od godziny 17.30 dla wszystkich chętnych możliwość obejrzenia nowo wyremontowanych pomieszczeń budynku Gminnego Centrum Aktywności Lokalnej w Resku.

Resko24.pl, fot. Kamila Jaworska, Urząd Miejski w Resku

Komentarze  

Paula
+2 # Paula 2018-12-06 14:21
Nie ma co! Jest piękna! A rozświetlona pewnie będzie jeszcze piękniejsza!
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x