Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

W Mikołajkowy wieczór, 6 grudnia, na rynku miejskim w Resku oficjalnie rozświetlono choinkę oraz świąteczne dekoracje. Pomimo niesprzyjającej, deszczowej pogody, na uroczystość przyszło zdecydowanie więcej mieszkańców niż rok temu.

Świąteczne dekoracje na ulicach Reska zaczęły pojawiać się już w listopadzie. Oficjalnie wszystkie ozdoby rozświetlono właśnie dzisiaj, w Mikołajkowy wieczór. Wspólne odliczanie rozpoczął burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński, po chwili już mogliśmy podziwiać piękno tegorocznej choinki miejskiej. Podobnie jak w ubiegłym roku, piękne ozdoby na choinkę przygotowali i wspólnie udekorowali uczestnicy i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej z Łabunia Wielkiego

Tuż po "odpaleniu" choinki pojawił się Mikołaj, którego szybko obstąpiły dzieci, tym bardziej, że miał ze sobą koszyk ze słodkościami.

Dzisiejsza uroczystość to bardzo dobry pomysł, który na pewno warto podtrzymywać. Dzięki tej inicjatywie, już dzisiaj wspólnie z dziećmi, mogliśmy się wszyscy spotkać i poczuć atmosferę nadchodzących świąt.

Relacja filmowa:

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.