Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

W niedzielę 9 grudnia, Stowarzyszenie ,,Nasza Pasja” zorganizowało kolejną edycję cyklicznej przedświątecznej imprezy integracyjnej dla dzieci z gminy Resko pod hasłem ,,W poszukiwaniu zielonej choinki”.

Tradycyjnie dla dzieci przygotowano moc atrakcji, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy i stanowiska gdzie można było samodzielnie stworzyć przepiękne ozdoby świąteczne. Coś dla siebie mogli tu znaleźć również dorośli, którzy na stoiskach rękodzielniczych mogli zakupić fantazyjnie wykonane ozdoby świąteczne. W tym roku kawiarenka stowarzyszenia, oferowała m.in. domowe wypieki i pyszną kawę.

Policjanci z Komisariatu Policji w Resku promowali bezpieczne zachowania. Przy policyjnym stanowisku stała choinka przystrojona w czterokolorowe ostrzegawcze odblaski pulsacyjne. W trakcie imprezy rozdawano odblaski ratujące życie oraz broszury informacyjne.

Swoje stanowisko ustawili również druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Resku. Ochotnicy demonstrowali swój najnowszy sprzęt, który wykorzystują podczas akcji ratowniczych. Swoistą ciekawostką była kamera termowizyjna, która od niedawna znajduje się na wyposażeniu jednostki z Reska.

Frekwencja dopisała, a ta świąteczna impreza z całą pewnością świetnie umiliła ten przedświąteczny czas. Kto jeszcze chciałby skorzystać z tych atrakcji, śmiało może się wybrać. Impreza będzie trwała do godz. 15.00.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.