Pin It

Dnia 14 grudnia 2018r. dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Starogardzie wybrały się na wycieczkę do Urzędu Poczty w Resku. Wyjazd przedszkolaki rozpoczęły od podziwiania przepięknej choinki przy budynku Gminy, następnie dzieci udały się do Urzędu Poczty.

Pani Naczelnik Urzędu Poczty Zofia Barciuk bardzo serdecznie przyjęła dzieci, zapoznała z obowiązkami pracownika pocztowego, oprowadzając dzieci po wszystkich zakamarkach poczty. Dzięki wycieczce na pocztę przedszkolaki poznały wszystkie tajniki pracy listonosza oraz drogę listu, paczki i innych przesyłek.

Dzieci dowiedziały się jak przebiega ich sortowanie, stemplowanie, gdzie umieszczane są przesyłki. Będąc na poczcie, dzieci wysłały do swoich rodziców własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami świątecznymi. Ogromną frajdą było naklejanie na kopercie znaczka pocztowego i wrzucenie listu do skrzynki pocztowej. Przy okazji wszystkie dzieci utrwaliły swoje adresy oraz nazwiska i imiona swoich rodziców.

 

Na zakończenie dzieci pięknie podziękowały za miłe przyjęcie i wręczyły Pani Naczelnik specjalne podziękowanie.

Przedszkolaki i opiekunowie serdecznie dziękują za bardzo miłe przyjęcie i interesujące spotkanie.

 

Resko24.pl/SP Starogard

Komentarze  

Romano
+2 # Romano 2018-12-19 22:40
I jak na każdej poczcie,mydło i powidło,u mnie były w sprzedaży nawet znicze.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x