Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

W dniu 20.12.2018 r. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 3 podpisał z Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego Umowę o przyznaniu pomocy na realizację operacji pn.: ,Budowa i przebudowa pomostów nad jeziorem Stara Dobrzyca w Gminie Resko".

Inwestycja będzie współfinansowana w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie: Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.

 

W wyniku realizacji operacji osiągnięty zostanie następujący cel: Stworzenie bezpiecznego i atrakcyjnego miejsca rekreacji, aktywnego wypoczynku oraz upowszechniania wędkarstwa amatorskiego i sportowego poprzez budowę i przebudowę 40 sztuk pomostów nad jeziorem Stara Dobrzyca w Gminie Resko.

Resko24.pl/bip.resko.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.