Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Dziś (31.12.), tuż przed godz. 15 na polu w okolicy Łabunia Małego spłonęło auto. Był to jeden z pojazdów ekipy "Wrak Race" z Reska.

Od jakiegoś czasu na terenach rolnych, drużyna z Reska zorganizowała sobie tor, na którym doskonali techniki jazdy wrakami. Jak nam się udało ustalić, w jednym z aut doszło do awarii rozrusznika, w konsekwencji auto stanęło w płomieniach.

Na miejscu pożaru interweniował zastęp OSP Resko. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Drużyna z Reska powstała tuż przed wyścigami wraków w Łobzie, nasz portal patronował medialnie temu wydarzeniu: http://resko24.pl/aktualnosci/2358-i-wrak-race-lobez-2018-za-nami-foto-film.html

 

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.