Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Końcowe odliczanie, a potem wybuch radości i składanie swoim bliskim noworocznych życzeń. Mieszkańcy Reska powitali 2019 rok.

Tradycyjnie część mieszkańców zgromadziła się na rynku w Resku, aby powitać Nowy Rok i podziwiać sztuczne ognie. W Nowy Rok zawsze wchodzimy z nowymi oczekiwaniami i nadziejami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, wszystkiego najlepszego – to tradycyjne życzenia, którymi najczęściej obdarzamy się u progu każdego rozpoczynającego się roku.

Nowy Rok, to także nowe postanowienia. Czy będą to te same postanowienia co 365 dni wcześniej? Na liście marzeń do realizacji w nowym roku postanawiamy zadbać o kondycję fizyczną i zmniejszenie wagi ciała, często postanawiamy rzucić palenie. Według specjalistów postanowienia noworoczne warte są wysiłku. Ale, aby osiągnąć sukces, trzeba je powziąć dla siebie, a nie po to, by zadowolić znajomych.

Podczas nocy Sylwestrowo - Noworocznej nie odnotowano żadnych poważnych incydentów i zdarzeń.

Dzisiaj Nowy Rok powitał nas wietrzną, sztormową pogodą. Straż pożarna kilkakrotnie interweniowała i usuwała z dróg powalone drzewa i konary drzew.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Pokaz fajerwerków w Resku:

Resko24.pl

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.