Pin It

Nadchodzi 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się cykl imprez, skierowanych do mieszkańców Reska i okolic.

Tytułowe hasło przewodnie tegorocznej edycji WOŚP przyświecać będzie 20 wolontariuszom, którzy 13 stycznia wyjdą na ulice Reska z puszkami, do których będzie można składać datki. Wolontariusze będą kwestowali w godz. 8 - 19 na terenie całego Reska i okolic. Do udziału w całodziennej imprezie włączyły się osoby prywatne, firmy, instytucje i urzędy.

Przypomnijmy, że zebrane pieniądze podczas 27. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali.

Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się w Centrum Kultury w Resku. Oprócz występów artystycznych, przewidziano liczne licytacje. Gwiazdą wieczoru będzie akustyczny duet 2ManARMY (Paweł Urbaniak i Łukasz Szulborski). Tradycyjnie o godz. 20.00 "Światełko do Nieba". W imieniu sztabu w Resku, serdecznie zapraszamy!

Poniżej program finału WOŚP w Resku:

2ManARMY - I follow rivers (Lykke Li acoustic cover)

Resko24.pl

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x