Pin It

Sztab WOŚP Resko i jego wolontariusze zapraszają mieszkańców Reska i gminy do udziału w akcji ”#MuremZaOwsiakiem”.

20 stycznia 2019, godz. 15.00. Miejsce spotkania: Plac przy Ratuszu w Resku. 200 czerwonych balonów od Studio DAO uniesiemy w górę i zrobimy wspólne zdjęcie, a potem prześlemy do Jurka Owsiaka!!!

List  wolontariusza WOŚP Resko Bartosza Daśko do Jurka Owsiaka.

Siema... z tej strony Bartosz Daśko, mam 17 lat, i jestem wolontariuszem #WOŚP. Jestem po kilkunastu operacjach, niektórych poważnych, aktualnie czekam na kolejną operację serca, w tej operacji wezmą udział sprzęty które zakupiła Pańska orkiestra, dzięki Panu żyję bo gdyby nie Pana siła i determinacja nie było by sprzętu a bez sprzętu nie było by mnie... niestety ale takie są realia... w tamtym roku korzystałem dwa razy z rezonansu zakupionego do szpitalna w centrum zdrowia dziecka w Warszawie zakupionego przez Pana.

Co by było gdyby nie sprzęt? Nie wiem... boje się o tym myśleć. WOŚP i Pan dali mi szansę żyć. Bez pana to nie będzie to samo, bez Pana nie będzie WOŚP. Bycie wolontariuszem Pana fundacji dla mnie jest zaszczytem i podziękowaniem za sprzęt. Jestem wolontariuszem siódmy raz i było tak samo super jak co roku, atmosfera, ludzie piękni i kolorowi ale dzień po finale... eh... Jestem załamany... śmierć jednego z wolontariuszy... straszne... proszę żeby pan zmienił zdanie, wiem że hejt nie jest łatwą rzeczą ale czytając ten hejt na Pana czytamy też hejt na nas, na wolontariuszy, przejmujemy to na klatę, odpisujemy padają gorsze rzeczy ale nie poddajemy się walczymy dalej.

Jest nas ponad 200 tysięcy, połączymy siły i będziemy Pana bronić. Bez dyrygenta nie ma orkiestry. Mam nadzieję że Pan zmieni zdanie...

Bartosz Daśko

Resko24.pl/ WOŚP Resko

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x