Pin It

Wypadek 152 Prusim Starogard 2 04Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 152 Prusim - Starogard, doszło do tragicznego w skutkach wypadku komunikacyjnego. Dwie osoby nie żyją, są poszkodowani. Droga jest w tej chwili zamknięta.

Aktualizacja godz. 15.00

 - Wypadek na drodze W152 Resko - Starogard, z udziałem czterech pojazdów, trzy samochody osobowe i ciężarówka z naczepą. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, jedna osoba została przetransportowana do szpitala w Gryficach. Kierowca ciężarówki i pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń. W pozostałych autach byli tylko kierowcy.  W tej chwili nadal jesteśmy w trakcie ustaleń tożsamości osób biorących udział w wypadku. Już wiemy, że osoba która trafiła do szpitala, to kobieta, mieszkanka gminy Resko. Śmierć poniosło dwóch mężczyzn, jeden z nich podróżował samochodem marki Opel, drugi samochodem marki Ford. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Droga jest nadal zamknięta. Od strony Reska wytyczono objazdy przez Gardzin, a od strony Starogardu wytyczono objazd przez Łagiewniki. - poinformowała nas Arleta Szwacińska, oficer prasowy KPP w Łobzie.

Pierwsze informacje

Do zdarzenia doszło około godz. 13.20. W wypadku uczestniczyła ciężarówka i trzy auta osobowe. Na miejscu nadal trwa akcja ratownicza, droga może być zamknięta nawet kilka godzin.

 

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

 

Komentarze  

Rubaszny Roman
+36 # Rubaszny Roman 2019-02-15 09:37
Przez lekkomyślność jednego człowieka ginie ktoś postronny, cierpi kilka rodzin, utraciła zdrowie co najmniej jedna osoba.

Apeluję do wszystkich - mniej pobłażliwości dla piratów drogowych.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x