Pin It

Serdeczne podziękowania kierujemy dla niesamowitych gości z Warszawy i Krakowa Panów Marka Muzyka i Pawła Mączki za prezenty dla Zarządu LKS MEWA RESKO w postaci pięknych odznak z logo naszego klubu. Odznaki otrzymaliśmy jako podziękowanie za rozwijanie pasji i zainteresowania piłką nożną oraz popularyzowanie sportu w środowisku lokalnym.

Marek Muzyk i Paweł Mączka są znanymi w Polsce kolekcjonerami, a także projektantami odznak. Posiadają olbrzymią kolekcję odznak piłkarskich oraz klubów rugby.

Sami swoją pasją starają się zarażać innych, ofiarowując im zaprojektowane przez siebie odznaki. Projektują je samodzielnie, a wykonaniem zajmuje się ich przyjaciel z Anglii. Są to emblematy pamiątkowe i nie są przeznaczone do sprzedaży.

 

Dla Pana Marka i Pawła najbardziej wyjątkową cechą tych pamiątek jest ich unikatowość. To jest ich podziękowanie dla prezesów i zawodników. Jeszcze raz dziękujemy za wyróżnienie naszego klubu. Panowie - wielki szacunek!!!

Zarząd Klubu LKS Mewa Resko

Resko24.pl

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x