Pin It

9 marca 2019r o godz.10.00 na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Resku odbędą się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin. Są to trzecie co do ważności zawody w Polsce organizowane pod patronatem Polskiego Związku Karate. Organizatorem Turnieju jest Klub Karate Kyokushin Centrum Kultury Resko przy wsparciu Gminy Resko. Portal Resko24.pl patronuje medialnie temu wydarzeniu.

Celem turnieju jest wyłonienie najlepszych zawodników z okręgu Makroregionu Zachodniego, promocja Gminy, Powiatu oraz Województwa.
Wyniki z turnieju przekazywane są do Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Jednocześnie w trakcie turnieju zostanie przeprowadzona sprzedaż pysznych słodkości oraz pięknych prac ręcznie wykonanych przez podopiecznych, uczniów i ich rodziców ze Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Ruchową i Autyzmem w Radowie Wielkim. Cała akcja ma na celu wsparcie odbudowy spalonej szkoły.

W uroczystościach uczestniczyć będą władze miasta Reska, powiatu oraz zaproszeni goście:

Wiceminister Sportu i Tyrystyki

Szefowa Kancelarii Prezydenta RP Pani Halina Szymańska

Szef Sejmowej Komisji Obrony Narodowej RP Poseł Michał Jach

Sekretarz Generalny Światowej i Europejskiej Organizacji Karate, Wiceprezes Polskiego Związku Karate Shihan Andrzej Drewniak 9 Dan

Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w Europejskiej Organizacji Światowej Karate,
Trener Polskiej Kadry Narodowej Shihan Robert Wajgelt 5 Dan

Starosta Powiatu Łobeskiego Pani Renata Kulik

Wicestarosta Powiatu Łobeskiego Krzysztof Gwóźdź

Burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński

Przewodniczący Rady Miejskiej Reska Jan Czaban

Wszystkich serdecznie zapraszamy. OSU

Fotorelacja z Międzynarodowych Mistrzostw Pomorza Open w Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska. Resko, czerwiec 2018 r.

Resko24.pl

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x