Pin It

Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury w Resku. Konkurs obejmuje opracowanie projektu graficznego logo Miasta i Gminy Resko.

Celem Konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu logo promocyjnego Miasta i Gminy Resko. Logo powinno jednoznacznie kojarzyć się z gminą i zawierać nazwę miasta. Może nawiązywać do tradycji oraz historii miasta i gminy, ale jednocześnie oddawać jej współczesny charakter. Logo Gminy Resko nie może zawierać w sobie obecnie obowiązującej oficjalnej wersji herbu.

Konkurs ma charakter jednoetapowy i otwarty. Konkurs adresowany jest do grafików, projektantów, artystów plastyków, uczniów, studentów i absolwentów szkół oraz uczelni wyższych - osób fizycznych i osób prawnych oraz podmiotów nie posiadających osobowości prawnej, zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Resko oraz powiatu łobeskiego. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest: dostarczenie projektu zgodnego z wymaganiami, dostarczenie wypełnionego zgłoszenia, podpisanego oświadczenia i podpisanej zgody i klauzuli stanowiących. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 3 prace konkursowe. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz członkowie Komisji Konkursowej, a także członkowie ich najbliższych rodzin. Projekt logo powinien zostać dostarczony Organizatorowi w wersji papierowej (format wydruku A4, papier twardy) oraz w wersji elektronicznej na nośniku elektronicznym (płyta CD/DVD).

 

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 2,500 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 czerwca 2019 r.

Poniżej zamieszczamy pełną dokumentacje konkursową. Kontakt z organizatorem: http://centrumkulturyresko.stronakultury.pl/

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x