Pin It

17 maja po raz kolejny w Centrum Kultury odbyła się kawiarenka artystyczna, w której w monodramie słowno - muzycznym ,, Między mną a Tobą” wystąpiła znakomita aktorka filmowa i teatralna Laura Łącz.

W recitalu znalazły się piosenki okresu międzywojennego, jak również utwory współczesne, przeplatane wspaniałą recytacją poezji Tuwima, Leśmiana i Gałczyńskiego.

Pani Laura to osoba o wielu talentach, oprócz aktorstwa z wielkim powodzeniem zajmuje się tworzeniem literatury dla najmłodszych.
Pięknie wydane książki wraz z dedykacją można było zakupić bezpośrednio u autorki.

Po występie i podpisywaniu książek, kilka najbardziej zainteresowanych osób zostało jeszcze na chwilę interesującej rozmowy z sympatyczną aktorką.

 

Resko24.pl/ Centrum Kultury w Resku

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x