Pin It

Dziś (29.05) około godz. 11.00, doszło do kolizji dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Jedności Narodowej. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki Dacia, wyjechał z podporządkowanej ul. Jedności Narodowej i wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym ul. Wojska Polskiego dostawczym Iveco. W wyniku niefortunnego manewru doszło do zderzenia dwóch aut. Samochody miały dość poważne uszkodzenia, z Iveco wyciekły płyny eksploatacyjne. 

Na miejscu kolizji, jako pierwszy pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego z Reska, kierujący Dacią został przebadany przez ratowników. Żaden z kierowców nie doznał poważnych obrażeń. 

Oprócz ratownictwa medycznego, na miejsce zdarzenia przybyły 3 zastępy straży pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez oraz Policja. 

Wspomniane skrzyżowanie, pomimo, że jest dobrze oznakowane i widoczne, jest miejscem w którym dość często dochodzi do podobnych zdarzeń z udziałem kierowców oraz pieszych.

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x