Pin It

Dzisiaj po godz. 17, na ul. Żeromskiego w Resku, doszło do kolizji dwóch aut. Po uderzeniu, jedno z aut przejechało jeszcze kilkadziesiąt metrów i zatrzymało się dopiero na wysokości komisariatu policji.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący osobowym citroenem wjeżdżając do Reska uderzył w tylne koło jadącego z naprzeciwka volkswagena. Uderzenie było na tyle silne, że w obydwu samochodach doszło do wyrwania elementów zawieszenia. Kierowca citroena był pod wpływem alkoholu, wydmuchał prawie 3 promile.

Jak relacjonują świadkowie, kierujący citroenem po zderzeniu wpadł na chodnik, szczęśliwie nikogo w tym czasie tam nie było. Żaden z kierowców nie wymagał pomocy medycznej.

Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z OSP Resko, JRG Łobez, zespół ratownictwa medycznego i policja. 

 

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x