Pin It

W czwartek 13 czerwca, w okolicach ul. Monte Cassino w Resku, doszło do niecodziennej sytuacji. Mężczyzna został ostrzelany z wiatrówki i doznał obrażeń ciała.

Jak wynika z naszych ustaleń, jeden z mężczyzn celował i oddał strzały z tzw. wiatrówki do drugiego mężczyzny. Strzały okazały się celne, postrzelony doznał obrażeń w okolicach głowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego który udzielił pomocy poszkodowanemu. Obaj są mieszkańcami Reska.

Czwartkowe zdarzenie potwierdza Arleta Szwacińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie. Na miejscu zdarzenia interweniowała policja, zatrzymała mieszkańca Reska. Tymczasowo został osadzony w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji Łobzie.

 

Obecnie przebywa na wolności, otrzymał zakaz zbliżania się do poszkodowanego. Nie znamy więcej szczegółów dotyczącej tej sprawy, dalsze postępowanie wyjaśniające prowadzi Komenda Policji w Resku.

Mężczyźnie grozi zarzut narażenia poszkodowanego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Więcej szczegółów dotyczących tej sprawy: http://resko24.pl/aktualnosci/2656-resko-strzaly-na-ul-monte-cassino-poznalismy-wiecej-szczegolow.html

Resko24.pl

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x