Pin It

Odnowione miejsca postoju pojazdów (MPP) w Nadleśnictwie Resko.

W minionym tygodniu zostały zakończone prace montażowe, związane z wymianą urządzeń turystycznych w trzech miejscach postoju pojazdów w Nadleśnictwie Resko (w leśnictwach Płoty i Ługowina).

To już kolejne parkingi, które w ostatnich latach zostały odnowione. Wszystkie są wyposażone w zadaszoną wiatę, stoły, ławki, regulamin, tablice informacyjno – edukacyjne, stojak na rowery oraz zamykane kosze na śmieci ( w związku z trwającą akcją przeciwko afrykańskiemu pomorowi świń ASF).

Korzystając z tych urokliwych miejsc, pamiętajmy o zachowaniu czystości, niestosowaniu otwartego ognia, a przede wszystkim o tym, że lasy są naszą wspólną własnością.

 

Resko24.pl/ fot. Nadleśnictwo Resko

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x