Pin It

15 czerwca 2019 roku od godziny 14.00 w Szkole Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Starogardzie miał miejsce V Festyn Starogardzki, który licznie zgromadził społeczność naszej miejscowości i okolic.

W czasie festynu można było obejrzeć Turniej Tenisowy o Puchar Dyrektora Szkoły , zapoznać się z hobby prezentowanym przez uczniów. Uczestnicy zabawy mieli do dyspozycji plac zabaw Myszki Mickey, , kule zderzaki , dmuchaną zjeżdżalnię , kącik zabaw, m.in. z bańkami mydlanymi i malowaniem twarzy. Ponadto można było zjeść frytki, lody, zupę i spróbować pysznego ciasta upieczonego przez rodziców. W ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich „Zabawa łączy pokolenia” można było uczestniczyć w warsztatach kulinarnych „Rodzinne wypieki”, w warsztatach ekologicznych „Z ekologią za pan brat” oraz wielopokoleniowych zawodach sportowych na wesoło. W trakcie imprezy można również było odwiedzić stanowisko przygotowane przez Nadleśnictwo Resko, strażacy z OSP Resko zapraszali do oglądania swych pojazdów - nie zabrakło polewania wodą, funkcjonowała także strzelnica ASG .

Działo się naprawdę sporo - pogoda dopisała, więc wszyscy się świetnie bawili. Z pewnością tego typu imprezy pozytywnie wpływają na wzmocnienie więzi rodzinnych. Są też doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu oraz promują wizerunek szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie i wsparcie przyczynili się w organizację tego święta. Do zobaczenia na kolejnym festynie…

 

Resko24.pl/Szkoła Podstawowa w Starogardzie

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x