Pin It

Od tragedii dzieliła tylko chwila. Mundurowi z Łobza błyskawicznie zadziałali i uratowali kobietę, która chciała popełnić samobójstwo. 25-latka jest cała i zdrowa - policjant złapał ją tuż przed upadkiem z okna.

W godzinach nocnych policjanci z Łobza zostali wezwani na interwencję do młodej kobiety, która się okaleczyła i chciała popełnić samobójstwo. 25- latka zamknęła się w pokoju i nie chciała z nikim rozmawiać. Sierż.szt. Rafał Grzegrzółka oraz sierż. Sylwester Otwinowski próbowali nakłonić kobietę, aby z nimi porozmawiała. Niestety kobieta nie reagowała na ich słowa i w pewnym momencie pojawiła się na parapecie okna.

Zauważył to sierż.szt. Rafał Grzegrzółka policjant ruchu drogowego z Łobza, który złapał kobietę tuż przed upadkiem na ziemię. Na podłożu leżały cegły i upadek ten mógłby skończyć się dla tej młodej kobiety tragicznie.

 25- latka jest cała i zdrowa. Nic jej się nie stało. Refleks, spostrzegawczość oraz szybka ocena sytuacji przez łobeskiego policjanta zapobiegła tragicznym skutkom tego zdarzenia.

podkom. Anna Gembala

Zespół Prasowy KWP w Szczecinie

Resko24.pl/POLICJA ZACHODNIOPOMORSKA

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x