Pin It

18 czerwca 2019r. Stowarzyszenie „Nasze Miejsce na Ziemi” z Ługowiny, podpisało dwie umowy na realizację projektów w ramach „Programu Społecznik na lata 2019-2021”.

Zadanie publiczne realizowane jest przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. na mocy umowy podpisanej z Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego. Za cel główny przyjmuje się budowanie tożsamości i spójności regionu poprzez wspieranie i promowanie inicjatyw mieszkańców Pomorza Zachodniego, wzmacnianie zaufania i więzi między obywatelami (kapitału społecznego), zdolności do współpracy w najbliższym otoczeniu dla osiągania wspólnych celów oraz wzmacniania zbieżnych wartości.

Mikrodotacje zostały przyznane dla mieszkańców miejscowości Ługowina i Komorowo w wysokości 4 tys. zł na każdy projekt.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x