Pin It

Właśnie zakończyły się działania straży pożarnej w tzw. pałacu w Miłogoszczy. Doszło tam do silnego zadymienia pomieszczeń, w budynku mieszka kilka rodzin.

Jak się okazało, przyczyną zadymienia był problem z piecem CO usytuowanym w pomieszczeniach piwnicznych. Mieszkańcy nie mogli dostać się do pomieszczenia gdzie znajdował się piec, ponieważ w tym czasie w budynku nie było właścicieli. Zaalarmowali straż pożarna.

Jako pierwszy na miejscu pojawił się zastęp OSP Resko, kolejny zastęp dotarł z JRG Łobez. Działania straży poległy na wygaszeniu paleniska oraz przewietrzeniu pomieszczeń.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał i nie potrzebował pomocy medycznej. Po przewietrzeniu pomieszczeń, mieszkańcy mogli powrócić do swoich lokali.

Resko24.pl

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x