Pin It

Jak już wcześniej informowaliśmy, od piątku w Węgorzynie trwa "Lato z Węgorzem". Tym razem miło nam poinformować o sukcesach naszych zawodników w konkurencji "Nordic Walking".

Dzisiaj o godz. 10.00 w Węgorzynie wystartowali zawodnicy Nordic Walking "Korona Zachodu ", mieliśmy tam zawodników z terenu gminy Resko. Ewa Lidia Majewska ze Starogardu, która zajęła 1 miejsce w kategorii kobiet 50-59 lat na dystansie 10 km. Kolejny zawodnik to Piotr Romanowicz z Prusimia, który zajął 1 miejsce w kategorii mężczyzn 40-49 lat na dystansie 5 km. W zawodach uczestniczyła również Iwona Woźniak z Prusimia, niestety tym razem bez podium.

Warto dodać, że Lidia i Piotrek to zawodnicy którzy zawsze stają na podium na różnych cyklach rywalizacji Nordic Walking. 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x