Pin It

Dzisiaj (22.07) prowadzono prace rozbiórkowe spalonego młyna w Łobzie. Jeszcze wczoraj przed godz. 16, budynek stał nienaruszony, dzisiaj to już historia.

Rano rumowisko ponownie zaczęło się palić, na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej. Po ugaszeniu pożaru, na miejscu pojawił się ciężki sprzęt budowlany. Rozpoczęto prace rozbiórkowe niestabilnej konstrukcji budynku. 

Niemalże w każdej chwili, mogło dojść do zawalenia się pozostałości po dawnym młynie. Właśnie dlatego, akcja gaśnicza mogła być prowadzona tylko z zewnątrz budynku.

Od wczoraj, odcinek drogi wojewódzkiej nr 152 przebiegający tuż przy młynie, był cały czas zamknięty dla ruchu. Około godz. 21 zakończono prace rozbiórkowe.

 

Młyn w Łobzie 2013 rok

fot. Google Street View

Pożar i akcja gaśnicza, 21 lipca 2019 r.

Budynek po pracach rozbiórkowych, 22 lipca 2019 r.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x