Pin It

1 kolejka nowego sezonu naszej Młodzieży w lidze. "WLJS" jest to druga najwyższa liga piłkarska juniorów w Polsce.  
W pierwszym mecz nasz zespół spotkał się z Mistrzem poprzedniego sezonu Chemik Police po bardzo wyrównanym meczu,nasza młodzież sprawiła miłą sensację graliśmy jak równy z równym co dało nam 1 pkt wynik meczu 2:2 choć w końcówce meczu mogliśmy strzelić bramkę na 3 - 2.

2 kolejka, stadion miejski w Resku.
Na Wolności 4b przybyła AP Kotwica Kołobrzeg. Tak to ta kotwica którą ma pierwszy zespół w 3 lidze, mecz rozpoczął się znakomicie dla Naszych chłopców po 30 minutach prowadziliśmy 2:0 dramat naszego zespołu rozpoczął się w 60 minucie w którym aż 4 naszych piłkarzy doznało kontuzji w których w dwóch przypadkach musiała interweniować służby medyczne oraz karetka pogotowia, po licznych zmianach oraz braku ogarnie w tej lidze musieliśmy uznać wyższość drużyny Kotwicy Kołobrzeg którą pokonała nas 2:4 mimo porażki widać ogromny potencjał naszego zespołu

3 kolejka to wyjazd na Arkońską 1, czyli do Arkonii Szczecin.
Mimo dużych braków kadrowych mecz rozpoczął się po naszej myśli już w 9 minucie prowadziliśmy 0:1 w pierwszej połowie mieliśmy jeszcze 3 dogodne sytuacje ,druga połowa już należała do gospodarzy u których było widać duże ogarnie w jednej z najwyższych lig młodzieżowych w Polsce prowadziliśmy do 75 minuty po indywidualnych naszych błędach ,gospodarze zdołali nam strzelić w 15 minut 3 bramki wynik końcowy 1:3 dla Arkonii.

Relacja ze spotkania Mewy Resko z Kotwicą Kołobrzeg w dn. 04.09.2019r.

Autor: Mariusz Kubień

Resko24.pl/LKS Mewa Resko

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x