Pin It

W poniedziałek (16.09) kilka minut po godzinie 10:00 na drodze nr 151 pomiędzy miejscowościami Łobez - Węgorzyno doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.
Dyżurny policji w Łobzie otrzymał zgłoszenie o przewróceniu się ciężarówki wraz z naczepą, która przewoziła zwierzęta.

Jak się okazało na miejscu, kierowca samochodu ciężarowego marki renault na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie jak wynika ze wstępnych ustaleń w wyniku nadmiernej prędkości doprowadził do przewrócenia pojazdu na lewy bok. 56 letni kierowca w wyniku tego zdarzenia odniósł obrażenia głowy i został przewieziony do szpitala.

W naczepie natomiast znajdowało się ponad 180 sztuk zwierząt hodowlanych (świń), które także ucierpiały.

Zwierzęta zostały wyciągnięte, a następnie przeładowane do drugiego transportu.

 

Droga na której doszło do zdarzenia była zamknięta. Utrudnienia trwały do godzin wieczornych. Policjanci aby usprawnić ruch kierowali kierowców na objazdy.

Resko24.pl/KPP Łobez

 

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x