Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W dniu 07.10.2019 r. na trasach biegowych oraz stadionie lekkoatletycznym w Resku odbyły się Powiatowe Finały w sztafetowych biegach przełajowych.

W zawodach wystartowały sztafety szkolne szkół podstawowych z naszego powiatu. W sumie na trasach zawodów biegało 140 zawodników reprezentujących 14 zespołów.

To był znów udany dzień dla lekkoatletów z Zespołu Szkół w Resku. W kategorii klas IV – VI SP dziewczęta wygrały z ogromną przewaga nad pozostałymi zespołami, dublując swoje przeciwniczki na ostatnich zmianach. Chłopcy natomiast po przepięknej walce na ostatnich zamianach sztafety wygrali ze sztafetą z Węgorzyna. Najlepsze zespoły otrzymały puchary i dyplomy.

Zawodnicy reprezentujący zespoły, które zostały mistrzami powiatu zostali nagrodzeni dyplomem Mistrza Powiatu. Najlepsze zespoły w każdej grupie wiekowej będą reprezentowały Powiat Łobeski podczas Finałów Wojewódzkich, które odbędą się w Tychowie w dniu 23.10. 2019 r.