Pin It

Tegoroczne Halloween 🎃🎃 w Ługowinie było bardzo wyjątkowe! W wieczornej zabawie uczestniczyły dzieci z miejscowości Ługowina, Piaski, Resko i Prusim - czyli pełna integracja regionalna.😊

W czwartkowy wieczór (31.10), dzieci odwiedziły wiele gospodarstw domowych, w każdym mogły liczyć na różne miłe niespodzianki. Pomimo, że wieczór był chłodny, obfitował w udane zbiory, w tej dziedzinie maluchy zdecydowanie górowały nad starszakami (czytaj:nastolatkami). Wszyscy witali nas bardzo mile, za co w imieniu dzieci bardzo dziękujemy.😊

Po powrocie do świetlicy czekała na dzieci i dorosłych miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku i nie tylko oraz wesoła zabawa do późnego wieczora.

 

Bardzo dziękujemy rodzicom za wsparcie w organizacji imprezy. Było super! Już nie możemy się doczekać na następną okazję do spotkania.

Dziękujemy i pozdrawiamy „Stowarzyszenie Nasze Miejsce na Ziemi" Ługowina.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x