Pin It

Dziś, 2 listopada około godz. 13, na odcinku DW152 Resko - Starogard, kierujący osobowym Leksusem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych informacji, kierujący autem mężczyzna najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była bardzo duża, auto po stronie kierowcy zostało zupełnie zniszczone. Samochodem podróżowało małżeństwo z kilkuletnim dzieckiem.

Kierowca doznał obrażeń głowy, kobieta zgłaszała ból w okolicy kręgosłupa, wszyscy byli przytomni. Zostali przetransportowani do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR) w Gryficach.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Łobez, dwa zastępy z OSP Resko, dwa ZRM (ratownictwo medyczne) i policja. W tej chwili droga jest nieprzejezdna, policja bada okoliczności wypadku.

 Aktualizacja godz. 16.25: ruch na DW152 Starogard - Resko został wznowiony.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x