Pin It

W dniach 1-2 grudnia w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Czwartków Lekkoatletycznych. Dwoje uczniów z naszej szkoły dostało powołanie na reprezentowanie naszego powiatu w tej imprezie.

Maria Habrych na 300 m oraz Tomasz Pochwała również na 300 m. Marysia uplasowała się na ok 10 pozycji uzyskując dobry czas 50,14 s. Wielki sukces osiągnął Tomasz Pochwała, który zrewanżował się za zdobycie w czerwcu tytułu wice - mistrza Polski w Łodzi, zdobywając złoty medal wynikiem życiowym 45,37.

Jest to nasz pierwszy złoty medal dla gminy Resko w lekkoatletyce. Bardzo gratulujemy i życzymy wielkich sukcesów na stadionach lekkoatletycznych.

Trenerzy: Justyna Grankowska i Arkadiusz Majewski

 

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x