Pin It

Przy okazji wyboru świątecznego drzewka, można odwiedzić odświeżony punkt edukacyjny przy biurowcu Nadleśnictwa Resko, który wzbogacony został o nowe tablice przyrodnicze i urządzenia, m.in. makietę mrowiska i kretowiska, leśne puzzle, koło wiedzy o zwierzętach leśnych czy leśną skocznię. Zakup nowej infrastruktury edukacyjnej został zrealizowany dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Nadleśnictwo Resko zachęca nauczycieli do współpracy w zakresie edukacji przyrodniczo-leśnej dzieci i młodzieży z wykorzystaniem odnowionego leśnego zaplecza edukacyjnego.

Nadleśnictwo Resko zaprasza po tradycyjną ciętą choinkę od poniedziałku, 16 grudnia w godzinach od 7.00 do 14.30. Drzewka są pakowane w siatkę ułatwiającą transport. Od tego roku dostępny jest także stroisz czyli gałązki różnych gatunków iglastych w pęczkach do stroików lub ogacania wrażliwych roślin ogrodowych.

 

Świąteczne drzewko można nabyć również w leśnictwach – już teraz! Wówczas należy zgłosić się bezpośrednio do leśniczego. Po zakupieniu choinki zarówno w nadleśnictwie jak i leśnictwie otrzymamy asygnatę, czyli dowód sprzedaży.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Nadleśnictwa Resko: http://www.resko.szczecin.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/sprzedaz-choin-1

Resko24.pl/Nadleśnictwo Resko

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x