Pin It

Wczoraj wieczorem, Mikołaj i jego dwie urocze śnieżynki Ala i Laura odwiedzili wszystkie dzieci z Policka, gm. Resko. Ta wspaniała tradycja, może nawet nieco magiczna, trwa już kilka lat.

- Dobry wieczór, czy zastałem grzeczne dzieci które wysłały do mnie list? Mam dla Was prezenty - mówił wczoraj Mikołaj odwiedzając dzieci.

Już od kilku dni towarzyszy nam szczególny świąteczny nastrój. Wizyta Mikołaja i uroczych Śnieżynek, na pewno była wspaniałym dopełnieniem tej świątecznej atmosfery. Świąteczne upominki wręczone przez samego Mikołaja, nawet u tych nieco starszych dzieci wzbudzały zachwyt.

Oprócz tradycyjnych prezentów, Mikołaj w każdym domu zostawiał odrobinę "złocistego pyłu" o magicznych właściwościach. Jak tłumaczył Mikołaj, obsypując "złocistym pyłem" swoje choinki każdemu spełnią się wszystkie świąteczne marzenia. 

Korzystając z okazji pragniemy życzyć Państwu z całego serduszka Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Szczęśliwego Nowego Roku.

Trzymajcie się ciepło - pa, pa!

Wasz Mikołaj i śnieżynki Ala i Laura.

Tegoroczna Akcja wręczania świątecznych upominków dzieciom nie mogłaby się odbyć bez zaangażowania sołectwa Policko, radnego Andrzeja Nowaka, Renaty Roszyk oraz wyraźnego wsparcia Rady Miejskiej w Resku - za co serdecznie dziękujemy.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x