Pin It

Około godz. 15 doszło do kolizji dwóch pojazdów u zbiegu ulic Żeromskiego i Jedności Narodowej w Resku. Sprawca zaczął uciekać z miejsca zdarzenia, kilka kilometrów dalej przedachował.

- Skrzyżowanie ul. Żeromskiego i Jedności Narodowej, kierujący samochodem osobowym marki Audi, 39-letni mieszkaniec gminy Radowo Małe, uderzył w Volkswagena Polo. Po kolizji zaczął uciekać z miejsca zdarzenia, przed Starogardem przedachował. Kierowca był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu, nie doznał żadnych obrażeń. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia - poinformowała nas Arleta Szwacińska, rzecznik KPP w Łobzie.

Kierujący Audi dachował na drodze wojewódzkiej nr 152, odcinek Resko - Starogard, podróżował sam.

Na miejscu oprócz policji pracował jeden zastęp z OSP Resko.

 

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x