Dzisiaj (27.02) tuż przed godziną 18-stą zaalarmowano OSP Resko do pożaru w okolicach Policka. Składowane na polu bele sprasowanej słomy trawił ogień.

Na miejsce pożaru przyjechały dwa wozy z OSP Resko i jeden z PSP Łobez. Kilkanaście sprasowanych bel słomy ogarniał szybko rozprzestrzeniający się ogień. Strażacy musieli szybko opanować pożar, z czym wiązało się rozkładanie poszczególnych beli słomy i ich dogaszanie.

Sytuacja została opanowana a działania gaśnicze zostały zakończone około godziny 21.00. Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.