AKTUALNOŚCI Z PORTALU

W związku z coraz częściej występującymi sytuacjami łamania regulaminu komentarzy, wprowadzamy zmiany w sposobie wyrażania swoich opinii w Portalu Resko24.pl.

Niestety w ostatnim czasie, bardzo często zdarzało się, że osoby komentujące podszywały się pod osoby które wcześniej już wyraziły swoją opinię. Co prawda system rozpoznawał nazwy użytkowników i nie pozwalał na ich dublowanie, zdarzało się jednak, że np. nick Komentator był zastępowany przez kolejnego użytkownika nazwą Komentator. (czyli nazwa napisana np. z kropką na końcu). W konsekwencji wprowadzało to bardzo dużo zamieszania, często zupełnie wypaczając przebieg dyskusji Czytelników.

Od dzisiaj, komentarze można zamieszczać wyłącznie po zalogowaniu się w portalu. Aby można było się zalogować, trzeba się wcześniej zarejestrować. Cała operacja jest bardzo prosta, wystarczy podać swój e-mail i nazwę/pseudonim użytkownika.

W czwartek, 12 kwietnia 2018 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łobzie, kiedy odbyło się posiedzenie Rady Sportu Powiatu Łobeskiego. Tematyką spotkania było wybranie spośród zgłoszonych sportowców tego najlepszego. Nie było to łatwe wyzwanie, członkowie rady szczegółowo omawiali każdy wniosek, każdy przedstawiał swoje zdanie, aby w końcu po długiej oraz burzliwej naradzie wybrać tego najważniejszego.

Najlepszego sportowca powiatu łobeskiego poznaja państwo podczas uroczystej XI Gali Sportu Powiatu Łobeskiego. W tym roku Gala Sportu odbędzie się 27 kwietnia (piątek) w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Radowie Małym.

Portal Resko24.pl patronuje medialnie temu wydarzeniu.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!

Portal Resko24.pl z dumą informuje, że po raz piąty patronuje medialnie biegaczom w Resku. Tegoroczny "V Jubileuszowy Bieg o Strzałę Widanta" to kolejna okazja do relacji z malowniczej trasy biegu. W ramach festynu majowego, biegacze mogą sprawdzić się na dystansie 10 km trasą terenową wzdłuż rzeki Regi.

Podobnie jak w latach ubiegłych, podczas biegu zostanie wyłoniony najszybszy mieszkaniec Gminy Resko. Oprócz biegu głównego, dobędą się również konkurencje biegowe dla dzieci i młodzieży oraz marsz Nordic Walking. Oprócz emocji sportowych w ramach festynu, przewidziane są również występy artystyczne, muzyczne oraz atrakcje dla dzieci.

Miło nam poinformować, że Portal Resko24.pl patronuje medialnie tegorocznej XIV Łobeskiej Babie Wielkanocnej.

Największa folklorystyczna impreza województwa zachodniopomorskiego, organizowane przez Starostwo Powiatowe w Łobzie, przy współorganizacji Gminy Łobez, Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach oraz wsparciu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Muzeum Narodowego w Szczecinie (opieka etnograficzna pp. Karwowskich).

Zgodnie z tradycją Łobeska Baba Wielkanocna zawsze odbywa się w Niedzielę Palmową, podczas której w towarzystwie wielobarwnych zespołów ludowych z całego województwa, przy akompaniamencie kapel możemy delektować się specjałami kuchni polskiej i tradycyjnymi potrawami mieszkańców naszych ziem. Stragany ustawione wzdłuż najdłuższej ulicy Łobza uginają się pod nadmiarem kraszanek, słomianych kogucików, pięknie zdobionych naczyń oraz ekologicznych produktów spożywczych własnego wyrobu – miodów, wędlin, ciast, nalewek i innych przysmaków.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x