WYBORY 2014

Burmistrz Gminy Resko - kandydaci

Nazwisko i imionaDane kandydataKomitet
CZERWIŃSKI Arkadiusz zam. Resko, wiek: 50 KWW Gmina dla Mieszkańców
KLEPCZYŃSKA Edyta zam. Resko, wiek: 39 Komitet Wyborczy PSL

Listy Komitetów Wyborczych

Skrót nazwy komitetu wyborczegoOkręgirazem
123456789101112131415
KKW SLD Lewica Razem 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 0 1 0 0 0 9
Komitet Wyborczy PSL 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14
KW Twój Ruch 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KWW Gmina dla Mieszkańców 1 1 1 1 1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 1 13
KWW Bezpieczne Miasto 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KWW Romana Ponieckiego 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Podsumowanie 3 4 2 4 3 3 2 2 3 3 2 3 2 2 2 40

Okręgi Wyborcze

OkręgGranicelistkandydatówmandaty
1 Gmina Łobez 3 36 6
2 Gmina Resko 3 17 3
3 Gmina Dobra, Gmina Radowo Małe 3 18 3
4 Gmina Węgorzyno 3 17 3

Listy Komitetów Wyborczych

Skrót nazwy komitetu wyborczegoOkręgirazem
1234
Komitet Wyborczy PSL 12 5 6 6 29
KWW Porozumienie Samorządowe 12 6 6 5 29
KWW Przyjazny Powiat 12 6 6 6 30
Podsumowanie 36 17 18 17 88

Okręgi Wyborcze

OkręgGranicelistkandydatówmandaty
1 Miasto Szczecin, powiat policki 10 119 8
2 Miasto Świnoujście, powiat goleniowski, powiat gryficki, powiat kamieński, powiat łobeski 8 68 5
3 powiat białogardzki, powiat choszczeński, powiat drawski, powiat kołobrzeski, powiat świdwiński, powiat wałecki 8 80 6
4 Miasto Koszalin, powiat koszaliński, powiat sławieński, powiat szczecinecki 8 68 5
5 powiat gryfiński, powiat myśliborski, powiat pyrzycki, powiat stargardzki 7 78 6

Listy Komitetów Wyborczych

Skrót nazwy komitetu wyborczegoOkręgirazem
12345
KKW SLD Lewica Razem 16 10 12 10 12 60
KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność 8 0 0 0 0 8
KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke 8 7 11 5 7 38
KWW Ruch Narodowy 12 7 5 7 11 42
Komitet Wyborczy PSL 16 10 12 10 12 60
KW Demokracja Bezpośrednia 6 5 5 0 0 16
KW Platforma Obywatelska RP 16 10 12 10 12 60
Bezpartyjni KWW Pomorze Zachodnie 16 9 11 10 12 58
KW Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie 5 0 0 0 0 5
KW Twój Ruch 0 0 0 6 0 6
KW Prawo i Sprawiedliwość 16 10 12 10 12 60
Podsumowanie 119 68 80 68 78 413
 1  Zespół Szkół 72-315 Resko ul. Bolesława Prusa 2  powszechny Polna,Szpitalna,Browarna,Kolejowa,Żeromskiego, Bolesława Prusa,Mariana Buczka, Aleja Wolności, Leśna, Zachodnia,część Jedności Narodowej od 11 do 30 oraz Lubień Dolny, Bezmoście, Lubień Górny, Dorowo, Święciechowo, Ługowina, Piaski, Smólsko
 2 Centrum Kultury 72-315 Resko ul. Wojska Polskiego 16  powszechny Jedności Narodowej od 1do 9 i od 31 do 33, Młyńska, Nadrzeczna, Wąska, Ogrodowa, Dąbrowszczaków, Okrzei, Zielona, Wojska Polskiego z wyłączeniem nr 40, Środkowa, Szczecińska, Stodólna, Toruńska, Rynek, Parkowa, Hanki Sawickiej, Sportowa, Bohaterów Monte Cassino, Kościelna, Bohaterów Warszawy, Kołobrzeska, Kościuszki, Krótka, Krzywa, 1 Maja, Kopernika, Mickiewicza, Olsztyńska, Kielecka, Poznańska, Krakowska, Śląska, Gdańska, Jana Kilińskiego, Dworcowa, Chopina, Dzierżona, Górna, Majora Henryka Sucharskiego oraz: Prusim, Policko, Świekotki, Trzaski
 3 Szkoła Podstawowa Resko, Filia 72-315 Łosośnica 23  powszechny Łosośnica, Łosośniczka, Siwkowice, Sąpólko, Taczały, Godziszewo, Miłogoszcz, Sienno, Żerzyno
 4 Szkoła Podstawowa Resko, Filia 72-315 Łabuń Wielki 32  powszechny  Łabuń Wielki, Łabuń Mały, Iglice, Orzeszkowo, Potuliny, Stołążek, Komorowo, Porąbka, Luboradz, Mokronos, Słowikowo
 5 Szkoła Podstawowa 72-315 Starogard 12  powszechny Łagiewniki oraz Starogard, Krosino, Mołstowo, Przemysław, Naćmierz oraz Sosnowo, Sosnówko, Gozdno, Gardzin, Stara Dobrzyca
Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x