ZALOGUJ

Web Hosting Lab

Usługi koparko - ładowarką - sprawdź naszą ofertę!
Drukuj

Patronat medialny: I edycja turnieju halowego Master Camps o Puchar Burmistrza Reska

włącz . Opublikowano w Patronaty medialne

23 - 24 stycznia odbędzie się I halowy turniej piłki nożnej Master Camps o Puchar Burmistrza Reska. Organizatorem turnieju jest Akademia Piłkarska Mewa Reska. Portal Resko24.pl patronuje medialnie temu wydarzeniu.

Już w najbliższy weekend zapraszamy do hali sportowo-widowiskowej Zespołu Szkół w Resku, gdzie będzie można obserwować zmagania młodych piłkarzy.

W turnieju zagra aż czternaście drużyn z województwa zachodniopomorskiego: Salos Szczecin, Arkonia Szczecin, Kotwica Kołobrzeg, Fala Międzyzdroje, Gryf Kamień Pomorski, Światowid Łobez, Sparta Gryfice, Smyk Stargard, Rega Trzebiatów, Jantar Dziwnów, Technik Świdwin, Pomorzanin Nowogard, Lwy Szczecin i oczywiście Mewa Resko.

Drukuj

Wymiatacze ponownie w Resku! Zgłoś swoją drużynę! Patronat medialny: Resko24.pl

włącz . Opublikowano w Patronaty medialne

"Wymiatacze" powracają do Reska. W tym roku nowe konkurencje i nowa lokalizacja. Zmagania tegorocznych drużyn odbędą się na Rynku miejskim. Nasza Redakcja ponownie objęła patronatem medialnym czerwcowy turniej rodzinny "Wymiatacze". Już teraz można zgłaszać swoje drużyny - w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Organizator imprezy Centrum Kultury w Resku zaprasza sześć czteroosobowych, zgranych drużyn z poczuciem humoru i dystansem do samych siebie, lubiących się bawić i przy okazji powalczyć o atrakcyjne nagrody, do udziału w Turnieju „Wymiatacze”, który jest częścią corocznej imprezy plenerowej „Noc Świętojańska i Dni Reska”.

Turniej zostanie rozegrany 20 czerwca (sobota) 2015 roku w godzinach 14ºº – 18ºº na Rynku miejskim w Resku.

Drukuj

Patronat medialny Resko24.pl: II Bieg o Strzałę Widanta (mapy, zdjęcia, film)

włącz . Opublikowano w Patronaty medialne

Portal Resko24.pl otoczył opieką medialną "II Bieg o strzałę Widanta" w Resku. W ramach festynu majowego, każdy chętny będzie mógł sprawdzić się na dystansie 10km. Podobnie jak w roku ubiegłym podczas II Biegu o Strzałę Widanta zostanie wyłoniony najszybszy mieszkaniec Gminy Resko. O przynależności do tej kategorii decydować będzie miejsce zameldowania. Oprócz biegu głównego przewidziane są również biegi dla dzieci i młodzieży oraz marsz Nordic Walking.


Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie biegu na stronie: http://reskobiega.pl/. Impreza jest zaplanowana na 1 maja w piątek, rozpoczęcie o godz. 11:00 biegami w kategoriach młodzieżowych, natomiast start do biegu głównego przewidziany jest na godzinę 13:00.

Drukuj

Patronat medialny: VIII Ultramaraton Kolarski Bałtyk - Bieszczady Tour - 1008 km!

włącz . Opublikowano w Patronaty medialne

Miło nam poinformować, że Portal Resko24.pl patronuje medialnie VIII edycji Ultramaratonu Kolarskiego Bałtyk - Bieszczady Tour. Już tylko dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia ultramaratonu kolarskiego, która rozegrana zostanie w dniach 22-25 sierpnia. Trasa o długości 1008 kilometrów prowadzić będzie ze Świnoujścia do Ustrzyk Górnych. Kolarze będą przejeżdżali również przez Resko.

Morderczy dystans oraz ciężkie podjazdy czekające na zawodników szczególnie w drugiej fazie rywalizacji, czyniąc maraton jednym z najtrudniejszych w Europie. Tegoroczna impreza będzie rekordowa pod względem frekwencji, a na liście startowej znajduje się blisko 180 nazwisk najlepszych polskich kolarzy długodystansowych, włącznie z rekordzistą Guinnessa w 24 godzinnej jeździe non-stop – Zdzisławem Kalinowskim.

Drukuj

Patronat medialny: Turniej "Wymiatacze" w Resku

włącz . Opublikowano w Patronaty medialne

Miło nam poinformować, że Redakcja Portalu Resko24.pl objęła patronatem medialnym czerwcowy turniej rodzinny "Wymiatacze". Już teraz można zgłaszać swoje kandydatury - w imieniu organizatorów zapraszamy do uczestnictwa!

Organizator imprezy Centrum Kultury w Resku zaprasza sześć czteroosobowych, zgranych drużyn z poczuciem humoru i dystansem do samych siebie, lubiących się bawić i przy okazji powalczyć  o atrakcyjne nagrody, do udziału w Turnieju  „Wymiatacze”, który  jest częścią corocznej imprezy plenerowej  „Noc Świętojańska i Dni Reska”.

Drukuj

Patronat medialny Resko24.pl: "I Bieg o strzałę Widanta w Resku"

włącz . Opublikowano w Patronaty medialne

Miło nam poinformować, że nasz portal otoczył opieką medialną "I Bieg o strzałę Widanta" w Resku. W ramach festynu majowego, każdy chętny będzie mógł sprawdzić się na dystansie 10km. Oprócz biegu głównego przewidziane są również biegi dla dzieci i młodzieży oraz marsz Nordic Walking


Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie biegu na stronie: http://reskobiega.pl/. Impreza jest zaplanowana na 1 maja w czwartek, rozpoczęcie o godz. 11:00 biegami w kategoriach młodzieżowych, natomiast start do biegu głównego przewidziany jest na godzinę 13:00.

Pula nagród zapewniona przez Organizatora jest naprawdę okazała. Wyjątkowy medal w kształcie strzały na pewno będzie ciekawym uzupełnieniem Państwa biegowej kolekcji.

Drukuj

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

włącz . Opublikowano w Aktualności z portalu

Życzenia Świąteczno - Noworoczne - dla czytelników Portalu Resko24.pl, dla Was, Waszych rodzin.

Niech nowy Nowy Rok obfituje tylko w dobre wiadomości i będzie dla Was pomyślny!

Drodzy Czytelnicy, mieszkańcy Reska był to dla nas rok szczególny, 21 grudnia minął rok działalności naszego portalu. Wierzymy, że nie ostatni i w 2015 roku będziemy mogli nadal z Wami być i dzielić się w większości dobrymi wiadomościami :)

Szczęśliwego Nowego 2015 Roku życzy Redakcja Resko24.pl

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne