ZALOGUJ

best hosting reviews

Drukuj

Patronat medialny: VIII Ultramaraton Kolarski Bałtyk - Bieszczady Tour - 1008 km!

włącz . Opublikowano w Portal

Miło nam poinformować, że Portal Resko24.pl patronuje medialnie VIII edycji Ultramaratonu Kolarskiego Bałtyk - Bieszczady Tour. Już tylko dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia ultramaratonu kolarskiego, która rozegrana zostanie w dniach 22-25 sierpnia. Trasa o długości 1008 kilometrów prowadzić będzie ze Świnoujścia do Ustrzyk Górnych. Kolarze będą przejeżdżali również przez Resko.

Morderczy dystans oraz ciężkie podjazdy czekające na zawodników szczególnie w drugiej fazie rywalizacji, czyniąc maraton jednym z najtrudniejszych w Europie. Tegoroczna impreza będzie rekordowa pod względem frekwencji, a na liście startowej znajduje się blisko 180 nazwisk najlepszych polskich kolarzy długodystansowych, włącznie z rekordzistą Guinnessa w 24 godzinnej jeździe non-stop – Zdzisławem Kalinowskim.

Drukuj

Patronat medialny: Turniej "Wymiatacze" w Resku

włącz . Opublikowano w Portal

Miło nam poinformować, że Redakcja Portalu Resko24.pl objęła patronatem medialnym czerwcowy turniej rodzinny "Wymiatacze". Już teraz można zgłaszać swoje kandydatury - w imieniu organizatorów zapraszamy do uczestnictwa!

Organizator imprezy Centrum Kultury w Resku zaprasza sześć czteroosobowych, zgranych drużyn z poczuciem humoru i dystansem do samych siebie, lubiących się bawić i przy okazji powalczyć  o atrakcyjne nagrody, do udziału w Turnieju  „Wymiatacze”, który  jest częścią corocznej imprezy plenerowej  „Noc Świętojańska i Dni Reska”.

Drukuj

Życzenia Wielkanocne od Resko24.pl

włącz . Opublikowano w Portal

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni życzy

Portal Resko24.pl

Drukuj

Już 300 osób polubiło Portal Resko24.pl ! Dziękujemy :)

włącz . Opublikowano w Portal

Wczoraj licznik w naszym facebook-owym profilu pokazał 300 osób które polubiły Resko24.pl! Dziękujemy bardzo!Przypomnijmy, że na początku stycznia mieliśmy tylko 100 fanów. Od początku roku nasz portal odwiedziło w sumie ponad 8 000 użytkowników, nasze strony zostały wyświetlone ponad 21 000 razy, ponad 50% odwiedzin to nowi użytkownicy. Statystyka tak młodego portalu jest imponująca. Wszystko na to wskazuje, że nasz serwis trafia z informacją do coraz szerszego grona użytkowników z naszego rejonu i nie tylko. Odnotowujemy również systematyczne wejścia z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Irlandii. Do naszej redakcyjnej skrzynki pocztowej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) trafia coraz więcej sygnałów od naszych czytelników, na które w miarę naszych możliwości reagujemy i zawsze próbujemy pomóc.

Drukuj

Patronat medialny Resko24.pl: "I Bieg o strzałę Widanta w Resku"

włącz . Opublikowano w Portal

Miło nam poinformować, że nasz portal otoczył opieką medialną "I Bieg o strzałę Widanta" w Resku. W ramach festynu majowego, każdy chętny będzie mógł sprawdzić się na dystansie 10km. Oprócz biegu głównego przewidziane są również biegi dla dzieci i młodzieży oraz marsz Nordic Walking


Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie biegu na stronie: http://reskobiega.pl/. Impreza jest zaplanowana na 1 maja w czwartek, rozpoczęcie o godz. 11:00 biegami w kategoriach młodzieżowych, natomiast start do biegu głównego przewidziany jest na godzinę 13:00.

Pula nagród zapewniona przez Organizatora jest naprawdę okazała. Wyjątkowy medal w kształcie strzały na pewno będzie ciekawym uzupełnieniem Państwa biegowej kolekcji.

Drukuj

Resko24.pl w Youtube.com. Subskrybuj nasz kanał!

włącz . Opublikowano w Portal

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy kanał filmowy naszego portalu w popularnym serwisie Youtube.com

 Dzięki tej funkcjonalności będziemy mogli swobodnie zamieszczać i udostępniać materiały filmowe z portalu Resko24.pl. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia i subskrypcji naszego kanału.

Drukuj

Regulamin komentarzy portalu Resko24.pl

włącz . Opublikowano w Portal

1. Umieszczanie komentarzy jest dobrowolne i każdy, kto korzysta z tej usługi portalu Resko24.pl, zgadza się na stosowanie do zapisów niniejszego Regulaminu.

2. Użytkownicy mają prawo swobodnego przedstawiania informacji, opinii, komentarzy lub innych wypowiedzi, z zastrzeżeniem ust. 3. Odpowiedzialność za treść informacji i opinii ponosi wyłącznie użytkownik.

3. Zabronione jest umieszczanie komentarzy, które:
- są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego,
- zawierają wulgaryzmy,
- naruszają dobra osobiste osób publicznych, powszechnie rozpoznawalnych lub innych, które zgłoszą roszczenie do portalu Resko24.pl,
- obrażają inne narodowości, religie, bądź propagują systemy uznane przez polskie prawo za totalitarne,
- nawołują do agresji lub działań niezgodnych z polskim prawem,
- zawierają dane osobowe,
- są reklamami
- zawierają uwagi skierowane do redakcji lub pracowników portalu Resko24.pl. Od kontaktu z redakcją jest poczta mailowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Drukuj

Mamy już ponad 100 fanów, dziękujemy :)

włącz . Opublikowano w Portal

Mamy już ponad 100 fanów!

Nasz facebook-owy profil stworzyliśmy 2 stycznia. Dzisiaj 6.01, mamy już ponad 100 fanów portalu Resko24.pl !!!

Dziękujemy bardzo, za zaufanie i oczywiście prosimy o więcej :) Jeżeli tylko możesz to udostępnij tą informacje w swoim profilu.

Jednocześnie zachęcamy do czynnego uczestnictwa w tworzeniu tego serwisu. Już teraz można do nas napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., można również zarejestrować się i stworzyć własne konto: http://resko24.pl/component/users/?view=registration

Drukuj

Życzenia Noworoczne od Resko24.pl

włącz . Opublikowano w Portal

Szcześliwego Nowego Roku!

Dużo Zdrowia, Szczęścia, Pomyślności
oraz spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym Roku
życzy
Portal Resko24.pl

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne