ZALOGUJ

Szukaj w Portalu Resko24.pl

Drukuj

Zaproszenie na "DOŻYNKI GMINNE" w Resku

włącz . Opublikowano w Aktualności z portalu

W sobotę 2 września, "Dożynki Gminne" w Resku. Początek obchodów już o godz. 12, zabawa taneczna pod chmurką do północy. Portal Resko24.pl patronuje medialnie tej imprezie.

Tradycyjnie "Dożynki Gminne" w Resku rozpoczną się Mszą Świętą w Sanktuarium Maryjnym o godz. 12.00 . O godz. 12.45 przejście korowodu dożynkowego do Parku Miejskiego - prowadzenie "Kapela Rycha". Obrzędy dożynkowe rozpoczną się o godz. 13.00.

Od godz. 13.30 znakomite show kulinarne, a do tego kilkaset porcji pysznego jedzenia dla publiczności. Bitwa na Dwie Ogromne Patelnie! Bitwa na Dwie Ogromne Patelnie! W tej kulinarnej zabawie, w czasie której zostaną przygotowane na Państwa oczach wyjątkowe dania. A wszystko za sprawą znakomitych Szefów Kuchni, dla których gotowanie to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja.

Drukuj

Noc Świętojańska i Dni Reska 2016. Patron medialny: Portal Resko24.pl

włącz . Opublikowano w Aktualności z portalu

W sobotę 25 czerwca o godz. 13.00 w Parku Miejskim w Resku występy wokalne dzieci rozpoczną obchody "Dni Reska" i "Nocy Świętojańskiej". Po występach dzieci i konkursach przed publicznością w Resku zaprezentuje się NORBI oraz COOLERS i MEZO. Portal Resko24.pl patronuje medialnie tej imprezie.

Po występach wokalnych dzieci, około godz. 14.00 rozpocznie się konkurs wiedzy o Resku i powiecie łobeskim, o godz. 14.15 swój program artystyczny i zabawy z dziećmi zaprezentuje Grupa T "Skrzaty z leśnej chaty".

Drukuj

Patronat medialny: III Bieg o Strzałę Widanta w Resku

włącz . Opublikowano w Aktualności z portalu

Portal Resko24.pl od samego początku patronuje medialnie biegaczom w Resku. Tegoroczny "III Bieg o strzałę Widanta" to wspaniała okazja do kolejnych relacji z malowniczej trasy biegu. W ramach festynu majowego, chętni mogą się sprawdzić się na dystansie 10 km.

Podobnie jak w poprzednich edycjach Biegu o Strzałę Widanta zostanie wyłoniony najszybszy mieszkaniec Gminy Resko. Oprócz biegu głównego przewidziane są również biegi dla dzieci i młodzieży oraz marsz Nordic Walking.

Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie biegu na stronie: http://reskobiega.pl/. Impreza jest zaplanowana na 1 maja w niedzielę, rozpoczęcie o godz. 11:00 biegami w kategoriach młodzieżowych, natomiast start do biegu głównego przewidziany jest na godzinę 13:00. 
 
Miejsce startu/mety usytuowane będzie w Parku Miejskim w Resku. Biuro: organizacyjne: Centrum Kultury w Resku, ul. Woj. Polskiego 16, biuro zawodów: 01.05.2016 godz. 9.00-12.00, Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Sucharskiego ul. Wojska Polskiego 71.
Drukuj

Mały sukces motorem do dalszego działania. Mamy ponad 1500 fanów!

włącz . Opublikowano w Aktualności z portalu

Już od kilku dni w naszym profilu społecznościowym mamy ponad 1500 fanów! Cieszy fakt, że docieramy do coraz większej rzeszy odbiorców.

Ten drobny sukces bardzo nas motywuje do dalszej pracy nad naszym portalem. Portal Resko24.pl 21 grudnia 2015 roku skończył 2 lata. Podczas tego okresu staraliśmy się na bieżąco relacjonować to co ważne dla mieszkańców naszej gminy. Staraliśmy się być wszędzie i pisać o wszystkim, relacjonowaliśmy imprezy kulturalne i sportowe, oczywiście w miarę naszych skromnych możliwości.

Drukuj

Patronat medialny: I edycja turnieju halowego Master Camps o Puchar Burmistrza Reska

włącz . Opublikowano w Aktualności z portalu

23 - 24 stycznia odbędzie się I halowy turniej piłki nożnej Master Camps o Puchar Burmistrza Reska. Organizatorem turnieju jest Akademia Piłkarska Mewa Reska. Portal Resko24.pl patronuje medialnie temu wydarzeniu.

Już w najbliższy weekend zapraszamy do hali sportowo-widowiskowej Zespołu Szkół w Resku, gdzie będzie można obserwować zmagania młodych piłkarzy.

W turnieju zagra aż czternaście drużyn z województwa zachodniopomorskiego: Salos Szczecin, Arkonia Szczecin, Kotwica Kołobrzeg, Fala Międzyzdroje, Gryf Kamień Pomorski, Światowid Łobez, Sparta Gryfice, Smyk Stargard, Rega Trzebiatów, Jantar Dziwnów, Technik Świdwin, Pomorzanin Nowogard, Lwy Szczecin i oczywiście Mewa Resko.

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne