W sobotę 2 września, "Dożynki Gminne" w Resku. Początek obchodów już o godz. 12, zabawa taneczna pod chmurką do północy. Portal Resko24.pl patronuje medialnie tej imprezie.

Tradycyjnie "Dożynki Gminne" w Resku rozpoczną się Mszą Świętą w Sanktuarium Maryjnym o godz. 12.00 . O godz. 12.45 przejście korowodu dożynkowego do Parku Miejskiego - prowadzenie "Kapela Rycha". Obrzędy dożynkowe rozpoczną się o godz. 13.00.

Od godz. 13.30 znakomite show kulinarne, a do tego kilkaset porcji pysznego jedzenia dla publiczności. Bitwa na Dwie Ogromne Patelnie! Bitwa na Dwie Ogromne Patelnie! W tej kulinarnej zabawie, w czasie której zostaną przygotowane na Państwa oczach wyjątkowe dania. A wszystko za sprawą znakomitych Szefów Kuchni, dla których gotowanie to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja.

W zabawie udział biorą dwie drużyny: Sołtysi i Radni. Kapitanami drużyn są laureaci telewizyjnych show kulinarnych: Sylwia Biały z „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” oraz Mariusz Szwed z „MasterChef”. Każda drużyna otrzymuje zestaw produktów, z których pomaga przygotować danie na jednej z dwóch ogromnych patelni.

W czasie trwającego ponad 3 godziny show przeprowadzane są liczne konkurencje i konkursy kulinarne. Wszystkie konkurencje ocenia Jury. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę, pozostali uczestnicy – gadżety kulinarne.

Organizator, Centrum Kultury w Resku, przewidział również część artystyczną m.in.: występ "Kapeli Rycha" z Nowogardu, występy folklorystyczne zespołu "Jezioranki" z Krzemienia oraz koncert saksofonisty Eugeniusza Markowskiego.

Szczegóły na plakacie:

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Komentarze Czytelników

loading...

Istotne

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
BIP Urząd Miejski w Resku
Gazeta Łobeska - bezpłatna
Powiat Łobeski
Urząd Miejski w Resku
Regionalny System Ostrzegania woj. Zachodniopomorskie
Centrum Kultury w Resku

Ogłoszenia drobne

Dam Koszty Dam VAT
( / Usługi)

Dam Koszty Dam VAT
18.11.2017

Zadłużenie Skup Spółek
( / Usługi)

Zadłużenie Skup Spółek
16.11.2017

Zadłużone Spółki
( / Kupię)

Zadłużone Spółki
14.11.2017