"Wymiatacze" powracają do Reska. W tym roku nowe konkurencje i nowa lokalizacja. Zmagania tegorocznych drużyn odbędą się na Rynku miejskim. Nasza Redakcja ponownie objęła patronatem medialnym czerwcowy turniej rodzinny "Wymiatacze". Już teraz można zgłaszać swoje drużyny - w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Organizator imprezy Centrum Kultury w Resku zaprasza sześć czteroosobowych, zgranych drużyn z poczuciem humoru i dystansem do samych siebie, lubiących się bawić i przy okazji powalczyć o atrakcyjne nagrody, do udziału w Turnieju „Wymiatacze”, który jest częścią corocznej imprezy plenerowej „Noc Świętojańska i Dni Reska”.

Turniej zostanie rozegrany 20 czerwca (sobota) 2015 roku w godzinach 14ºº – 18ºº na Rynku miejskim w Resku.

Turniej “Wymiatacze” to rywalizacja sportowa na wesoło, dlatego czekamy na zawodników z poczuciem humoru i dystansem do samego siebie. Poszukujemy zgranych czteroosobowych drużyn, które przede wszystkim chcą się z nami fajnie bawić i przy okazji powalczyć o atrakcyjne nagrody. Uczestnicy turniejowych zmagań będą się rywalizować w 6 konkurencjach m.in. ściance wspinaczkowej, anakondzie czy skakance gigant.

Imprezę poprowadzi Ireneusz Bieleninik. 

Tegoroczne konkurencje:

1. Skakanka Gigant - konkurencja polega na tym, że dwie osoby z drużyny kręcą liną na specjalnych podwyższeniach, natomiast pozostali dwaj zawodnicy każdej z drużyn muszą przenieść przedmioty w postaci gumowych sześcianów przez linę, przeskakując przez nią tak, aby nie zostali nią dotknięci.

2. Konkurencja wiązana:

  • Skrzynie Crossfit  - zawodnik wskakuje na skrzynie o wysokości 40 cm obunóż 5 razy,
  • Anakonda - worek o wadze 60 kg w kształcie węża zawodnicy z drużyny przenoszą w wykroku na odległość 10 m,
  • Podniebne szczudła – każda osoba z drużyny przechodzi na podwieszanych tzw. szczudłach nad powierzchnią z błota, musi przejść na druga stronę konstrukcji w wyznaczonym czasie kilku minut.

3. Żywy walec - zawodnicy mają za zadanie przejście po pufach, po czym zmontowanie z okręgów z pianki walca, w którym znajdować się będzie jeden z uczestników.Liczy się czas w którym dotrą do mety.

4. Szczudła naziemne - jedna wybrana osoba przechodzi asekurowana przez pozostałe 3 osoby na linach na odległość 10 m 

5. Podniebne rowery - zawodnicy muszą w określonym czasie wykonać pełen obrót wokół swojej osi siłą mięśni nóg. Liczy się najlepszy czas drużyny.

6. Kule wipeout - każdy z zawodników musi przeskoczyć po 4 na czas.

Materiał filmowy z ubiegłego roku:

Uwaga! Zapisy do 18 czerwca 2015 roku w Centrum Kultury w Resku lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Dokumenty niezbędne do zgłoszenia drużyn i udziału zawodników w turnieju "Wymiatacze":

Regulamin (pobierz)

{edocs}wymiatacze2015_regulamin.pdf{/edocs}

Zgłoszenie drużyny (pobierz)

{edocs}wymiatacze2015_zgloszenie.pdf{/edocs}

Oświadczenie (pobierz)

{edocs}wymiatacze2015_oswiadczenie.pdf{/edocs}

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Komentarze Czytelników

loading...

Istotne

BIP Urząd Miejski w Resku
Powiat Łobeski
Urząd Miejski w Resku
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Gazeta Łobeska - bezpłatna
Regionalny System Ostrzegania woj. Zachodniopomorskie
Centrum Kultury w Resku

Ogłoszenia drobne

Zadłużone Spółki
( / Kupię)

Zadłużone Spółki
08.12.2017

Promocja! 1000 zł na święta!
( / Sprzedam)

Promocja! 1000 zł na święta!
06.12.2017

MECHANIK lub ELEKTROMECHANIK
( / Dam pracę)

MECHANIK  lub  ELEKTROMECHANIK
06.12.2017