23 - 24 stycznia odbędzie się I halowy turniej piłki nożnej Master Camps o Puchar Burmistrza Reska. Organizatorem turnieju jest Akademia Piłkarska Mewa Reska. Portal Resko24.pl patronuje medialnie temu wydarzeniu.

Już w najbliższy weekend zapraszamy do hali sportowo-widowiskowej Zespołu Szkół w Resku, gdzie będzie można obserwować zmagania młodych piłkarzy.

W turnieju zagra aż czternaście drużyn z województwa zachodniopomorskiego: Salos Szczecin, Arkonia Szczecin, Kotwica Kołobrzeg, Fala Międzyzdroje, Gryf Kamień Pomorski, Światowid Łobez, Sparta Gryfice, Smyk Stargard, Rega Trzebiatów, Jantar Dziwnów, Technik Świdwin, Pomorzanin Nowogard, Lwy Szczecin i oczywiście Mewa Resko.

Oprócz wspaniałej sportowej atmosfery w ramach rozgrywek turniejowych organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji dla uczestników. Rodziców i opiekunów zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie „ZŁOTY KIBIC” na najbardziej kolorowych i najgłośniejszych kibiców. Do zdobycia "ZŁOTY MEDAL KIBICA TURNIEJU".

Program rozgrywek:

  • W sobotę 23 stycznia od godz. 9.30 - 14.00 zagrają roczniki 2006 i od godz. 15.00 - 19.00 zagrają roczniki 2003
  • W niedzielę 24 stycznia od godz. 10.00 - 14 zagrają roczniki 2008 i od godz. 14.30 - 18.30 zagrają roczniki 2002

Plakat turnieju:

 Zdjęcia z turnieju rozegranego w czerwcu 2015 r. w Resku:

Pozostałe zdjęcia:

Film z czerwcowego turnieju:

Foto i film: Organizator AP Mewa Resko

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Komentarze Czytelników

loading...

Istotne

Gazeta Łobeska - bezpłatna
Centrum Kultury w Resku
Powiat Łobeski
Urząd Miejski w Resku
Regionalny System Ostrzegania woj. Zachodniopomorskie
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
BIP Urząd Miejski w Resku

Ogłoszenia drobne

Zadłużone Spółki
( / Kupię)

Zadłużone Spółki
08.12.2017

Promocja! 1000 zł na święta!
( / Sprzedam)

Promocja! 1000 zł na święta!
06.12.2017

MECHANIK lub ELEKTROMECHANIK
( / Dam pracę)

MECHANIK  lub  ELEKTROMECHANIK
06.12.2017