ZALOGUJ

Szukaj w Portalu Resko24.pl

Drukuj

Regulamin działu "Ogłoszenia drobne"

włącz . Opublikowano w Reklama, regulaminy

Regulamin korzystania z usługi "Ogłoszenia drobne" w portalu Resko24.pl

I. Postanowienia ogólne

Regulamin oznacza Regulamin świadczenia usługi "Ogłoszenia Drobne" w Gazecie internetowej resko24.pl, zwanej w dalszej części regulaminu "Ogłoszenia Drobne".
Usługa Ogłoszenie Drobne to usługa polegająca na utrzymaniu ogłoszenia Klienta w części serwisu resko24.pl zwanej "Ogłoszenia Drobne".
Ogłaszającym w rozumienie regulaminu jest osoba, która wypełniła i wysłała formularz "Dodaj Ogłoszenie"
Wysyłając formularz "Dodaj Ogłoszenie" Ogłaszający oświadcza, iż zapoznał się i akceptuje w całości Regulamin.

II. Obowiązek przestrzegania prawa

Ogłaszający zobowiązuje się do korzystania z usługi w sposób nienaruszający praw osób trzecich (dóbr osobistych, praw autorskich), dobrych obyczajów ani przepisów prawa oraz ponosi odpowiedzialność za sposób wykorzystania usługi przez podmioty trzecie, którym Ogłaszający udostępnia usługę.
W przypadku uzyskania przez resko24.pl informacji o korzystaniu przez Ogłaszające z usługi niezgodnie z Regulaminem lub z przepisami prawa, resko24.pl ma prawo przekazać te dane odpowiednim organom władzy publicznej.

Drukuj

Reklama w Portalu Resko24.pl

włącz . Opublikowano w Reklama, regulaminy

Oferta reklamowa Portalu Resko24.pl

Systematycznie odnotowujemy dynamiczny rozwój portalu. Codziennie dostarczamy zastrzyk świeżej informacji dla wszystkich osób regularnie odwiedzających nasz serwis. Jesteśmy jedynym codziennie aktualizowanym lokalnym portalem internetowym Gminy Resko i okolic.

W naszym profilu facebook/resko24 mamy już ponad 2500 fanów ! Użytkownicy odwiedzające nasz portal to głównie osoby mieszkające w powiatach łobeskim, gryfickim, świdwińskim, drawskim.

W naszych statystykach odnotowujemy również wejścia osób które kiedyś zamieszkiwały teren Gminy Resko i okolic, a obecnie mieszkają i pracują w Norwegii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech. We wszystkich wyszukiwarkach internetowych plasujemy się w ścisłej czołówce lokalnych portali naszego regionu.

Drukuj

Regulamin komentarzy portalu Resko24.pl

włącz . Opublikowano w Reklama, regulaminy

1. Umieszczanie komentarzy jest dobrowolne i każdy, kto korzysta z tej usługi portalu Resko24.pl, zgadza się na stosowanie do zapisów niniejszego Regulaminu.

2. Użytkownicy mają prawo swobodnego przedstawiania informacji, opinii, komentarzy lub innych wypowiedzi, z zastrzeżeniem ust. 3. Odpowiedzialność za treść informacji i opinii ponosi wyłącznie użytkownik.

3. Zabronione jest umieszczanie komentarzy, które:
- są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego,
- zawierają wulgaryzmy,
- naruszają dobra osobiste osób publicznych, powszechnie rozpoznawalnych lub innych, które zgłoszą roszczenie do portalu Resko24.pl,
- obrażają inne narodowości, religie, bądź propagują systemy uznane przez polskie prawo za totalitarne,
- nawołują do agresji lub działań niezgodnych z polskim prawem,
- zawierają dane osobowe,
- są reklamami
- zawierają uwagi skierowane do redakcji lub pracowników portalu Resko24.pl. Od kontaktu z redakcją jest poczta mailowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Drukuj

O Portalu Resko24.pl

włącz . Opublikowano w Reklama, regulaminy

Niezależny portal informacyjny Resko24.pl to pierwszy i jedyny w mieście nad Regą serwis internetowy. Nasi Czytelnicy mają Resko i wydarzenia na wyciągnięcie ręki całą dobę, 7 dni w tygodniu. Chcielibyśmy o Resku i Gminie Resko wiedzieć wszystko, a w każdym razie staramy się, aby być najlepiej poinformowanym medium w okolicy.

Portal Informacyjny Resko24.pl powstał 21 grudnia 2013 r. i kontynuuje nieprzerwanie swoje dzieło. Naszym celem jest tworzenie bezpłatnego, rzetelnego i kompleksowego serwisu internetowego dla Mieszkańców Reska i Gminy Resko i okolic. Stawiamy na aktualne i ciekawe informacje społeczno-polityczne, w tym wydarzenia z dziedziny kultury i sportu. Nie pomijamy również historii naszego regionu i tematyki zdrowotnej oraz problemów mieszkańców.

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne