Niezależny portal informacyjny Resko24.pl to pierwszy i jedyny w mieście nad Regą serwis internetowy. Nasi Czytelnicy mają Resko i wydarzenia na wyciągnięcie ręki całą dobę, 7 dni w tygodniu. Chcielibyśmy o Resku i Gminie Resko wiedzieć wszystko, a w każdym razie staramy się, aby być najlepiej poinformowanym medium w okolicy.

Portal Informacyjny Resko24.pl powstał 21 grudnia 2013 r. i kontynuuje nieprzerwanie swoje dzieło. Naszym celem jest tworzenie bezpłatnego, rzetelnego i kompleksowego serwisu internetowego dla Mieszkańców Reska i Gminy Resko i okolic. Stawiamy na aktualne i ciekawe informacje społeczno-polityczne, w tym wydarzenia z dziedziny kultury i sportu. Nie pomijamy również historii naszego regionu i tematyki zdrowotnej oraz problemów mieszkańców.

Dążymy do stworzenia uniwersalnego systemu przekazywania informacji, wykorzystując do tego słowo pisane, zdjęcia, ale także dźwięk i obraz. Naszym celem jest odpowiedź na zróżnicowane zapotrzebowanie Odbiorców. Rozwój technologii internetowej umożliwia wyjście naprzeciw oczekiwaniom Internautów, zarówno dla tych, dla których ważną rolę odgrywa krótka i treściwa notatka prasowa, jak i dla tych, którzy poszukują poszerzonego źródła w postaci fotoreportażu czy relacji filmowej.

Odwiedzając Resko24.pl nasi Czytelnicy mają pewność, że każdą opublikowaną informacje zawsze staramy się potwierdzić w odpowiednich źródłach. Dążymy do tego, aby staranność naszej pracy była jak najwyższa. Naszym celem jest Czytelnik i jak najwyższa jakość naszych produktów. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie mediów elektronicznych, od 2005 roku prowadzimy ogólnopolski portal ratowniczy Ratownik-med.pl. W naszej pracy nawiązujemy do tradycji tego medium: innowacji i nowoczesnych rozwiązań.

Zespół Portalu Resko24.pl


Wpis w rejestrze dzienników i czasopism:
Sąd Okręgowy w Szczecinie I Wydział Cywilny Sygn. akt I Ns Rej. 38/15

Poniżej Certyfikat Rejestracji domeny Resko24.pl:

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Komentarze Czytelników

loading...

Istotne

BIP Urząd Miejski w Resku
Powiat Łobeski
Urząd Miejski w Resku
Gazeta Łobeska - bezpłatna
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Centrum Kultury w Resku
Regionalny System Ostrzegania woj. Zachodniopomorskie

Ogłoszenia drobne

Zadłużone Spółki
( / Kupię)

Zadłużone Spółki
08.12.2017

Promocja! 1000 zł na święta!
( / Sprzedam)

Promocja! 1000 zł na święta!
06.12.2017

MECHANIK lub ELEKTROMECHANIK
( / Dam pracę)

MECHANIK  lub  ELEKTROMECHANIK
06.12.2017