W wyborach samorządowych promocja i marketing odgrywają dużo mniejszą rolę niż w wyborach ogólnopolskich. Decyzje samorządowców bezpośrednio wpływają na codzienne życie, więc mieszkańcy łatwo weryfikują, czy w mieście jest lepiej, czy gorzej: czy mają pracę, czy droga, którą codziennie jeżdżą, jest wyremontowana, czy są inwestycje. To sprzyja kandydatom, którzy walczą o kolejną kadencję, więc zwycięstwo w większym stopniu zależy od kontaktów z mediami, uroku osobistego kandydata, liczby rozwieszonych billboardów i reklam wyemitowanych w telewizji.

Wzrostem aktywności niektórych samorządowców w portalach społecznościowych można odmierzać kalendarz wyborczy. Trzeba być aktywnym i w realu, i w internecie, aby docierać do różnych grup wyborców. Czy w realiach Reska, Gminy Resko, powiatu łobeskiego czy naszego województwa mamy tak naprawdę możliwość poznać wszystkich kandydatów? W naszej ocenie najbardziej rozpoznawalni pozostają Ci którzy już piastowali jakieś funkcje publiczne. Co z kandydatami którzy debiutują na samorządowej scenie, co mają do zaoferowania? Nikt z wyborców nie jest jasnowidzem, ciężko będzie nam wyczytać intencje kandydata z twarzy umieszczonej na plakacie. Wybory coraz bliżej miejmy nadzieję, że kandydaci nie pozostaną anonimowi.

Poniżej prezentujemy wyniki badań prowadzonych w naszym portalu:

{jvotesystem poll=|7|}

{jvotesystem poll=|6|}

{jvotesystem poll=|3|}

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Komentarze Czytelników

loading...

Istotne

Gazeta Łobeska - bezpłatna
Regionalny System Ostrzegania woj. Zachodniopomorskie
Centrum Kultury w Resku
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
BIP Urząd Miejski w Resku
Urząd Miejski w Resku
Powiat Łobeski

Ogłoszenia drobne

Zadłużone Spółki
( / Kupię)

Zadłużone Spółki
08.12.2017

Promocja! 1000 zł na święta!
( / Sprzedam)

Promocja! 1000 zł na święta!
06.12.2017

MECHANIK lub ELEKTROMECHANIK
( / Dam pracę)

MECHANIK  lub  ELEKTROMECHANIK
06.12.2017