Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dobre i konieczne inwestycje w trosce o zdrowie naszych mieszkańców następują krok po kroku. W odpowiedzi na oczekiwania mieszkańców, Powiat Łobeski w miarę możliwości stara się, aby poziom usług oraz świadczeń był na wysokim poziomie - czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Łobzie.

Dziesiątki godzin rozmów i negocjacji w wielu tematach przeradzają się w małe, a czasem również wielkie sukcesy z korzyścią dla każdego z nas. Dlatego z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 31 października 2019 r. nastąpiło uroczyste podpisanie umów pomiędzy Powiatem Łobeskim, a Samodzielnym Publicznym Szpitalem Rejonowym w Nowogardzie.

Umowy dotyczą przekazania dotacji na realizację zadania inwestycyjnego jakim są: remont, odtworzenie i uruchomienie usług pracowni radiologicznej w budynku szpitalnym wchodzącym w skład dzierżawionej nieruchomości w Resku oraz zakup sprzętu medycznego w postaci cyfrowego aparatu RTG oraz aparatu USG celem świadczenia usług medycznych wyłącznie w budynku szpitalnym wchodzącym w skład dzierżawionej nieruchomości w Resku.

 

W podpisaniu umów udział wzięli Renata Kulik Starosta Łobeski, Krzysztof Gwóźdź Wicestarosta, Sławomir Brodniak Skarbnik Powiatu, Ryszard Niemczuk Sekretarz Powiatu oraz Kazimierz Lembas Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie. Pozostaje nam czekać na efekty zleconych prac i oddanie pracowni do użytkowania.

Resko24.pl/Powiatlobeski.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x