Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Październik to miesiąc, w którym w wielu miejscowościach w Polsce obchodzony jest ,,Dzień Seniora”. To wspaniała okazja aby spotkać się w gronie ludzi, którzy wiele przeżyli i niezmiennie mają wiele do przekazania kolejnym pokoleniom.

26 października w Centrum Kultury w Resku odbyły się uroczystości z okazji tego pięknego święta. Wspólne świętowanie rozpoczęło się złożeniem życzeń przez Przewodniczącą KERiI w Resku p. Ludmiłę Porębską wszystkim zaproszonym Seniorom. Następnie piękny program artystyczny zaprezentowała młodzież z Zespołu Szkół w Resku przygotowana przez p. Alicję Powchowicz. Gromkimi brawami seniorzy podziękowali młodym artystom za występ.

W ten szczególny dzień nie zabrakło oczywiście wielu serdecznych życzeń i kwiatów dla Seniorów od zaproszonych gości. I tak kolejno głos zabrali: Burmistrz Reska p. Arkadiusz Czerwiński, Starosta Powiatu Łobeskiego p. Renata Kulik, Przewodnicząca K.E.RiI z Łobza p. Teresa Smolich, radny Rady Powiatu p. Andrzej Gradus, przewodnicząca Stowarzyszenia ,,ARKA” p. Ryszarda Podsadna, oraz ks. Dariusz Pauk. Pan Burmistrz wręczył wiązankę kwiatów honorowemu gościowi p. Halinie Pokora-Leszczyk w dowód uznania za wieloletnie członkostwo w Kole Emerytów.

 

Po części oficjalnej Przewodnicząca Koła p. Ludmiła Porębska serdecznie podziękowała wszystkim członkiniom za przygotowanie wyśmienitego poczęstunku, a zaproszonym gościom za przybycie i współpracę, zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy przy wesołych rytmach zespołu muzycznego.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x