Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Legendy LKS Mewa Resko 03W sobotę 30 lipca, na Stadionie Miejskim w Resku odbył się "Mecz Legend Mewy Resko". Jest to cykliczna impreza sportowa, skupiająca miłośników piłki nożnej oraz obecnych i byłych zawodników Klubu LKS Mewa Resko.

Tradycyjnie była to też okazja, do spędzenia czasu w miłej, piknikowej atmosferze. Oczywiście głównym punktem programu był "Wielki Mecz Legend Klubu LKS Mewa Resko! Jest to kolejny dowód na to, że razem można więcej - można się przede wszystkim bardzo dobrze bawić i pomagać.

W czasie tego festynu, nie zabrakło domowego ciasta, miłej atmosfery oraz atrakcji dla dzieci. Sam mecz przebiegał w przyjacielskiej atmosferze, co prawda wygrali "zieloni", ale według nas to "czerwoni" wykazywali się większą charyzmą. W sumie padło 9 bramek, a mecz zakończył się wynikiem 6:3.

Oprócz wspólnego meczu i wszystkich atrakcji, celem sobotniego festynu była również zbiórka pomocowa dla Zuzi Antczak, która choruje na SMA. W sumie udało się zebrać pokaźną kwotę, bo aż 13.150 zł! W ubiegłym roku, była to kwota 7.600 zł.

Jak wspomniał Paweł Łabas - organizator meczu, bez wyraźnego wsparcia instytucji, firm oraz osób indywidualnych, ta impreza nie mogłaby się odbyć. Dlatego kieruje ogromne podziękowania, dla wszystkich którzy bezinteresownie zaangażowali się w organizację meczu legend - dopowiedział organizator.

Poniżej zamieszczamy relację z sobotniego wydarzenia.