Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

13.10.19 r. Mewa Resko - SCRS Barlinek

Od pierwszego gwizdka to Mewa Resko była drużyną która narzucała swoje tempo ,goście z Barlinka mimo dobrej gry Mewy wyszli na prowadzenie po stałym fragmencie gry mimo tego zawodnicy Mewy dalej prowadzili grę.Druga połowa już należała zdecydowanie dla zawodników Mewy Resko którzy zdobyli 3 bramki goście w drugiej połowie odpowiedzieli jednym trafieniem

Wynik końcowy 3:2 dla Mewy Resko

17:10.19 r. Wyjazd do Szczecina. Mewa Resko podejmowała tamtejszą Stal Szczecin

Jak się okazało to znów był mecz Juniorów Mewy Resko od pierwszego gwizdka Mewa Była zespołem lepszym już w 8 minucie meczu Mewa objęła prowadzenie wynik do przerwy 0-3 dla Mewy .Druga połowa już była bardziej wyrównana gospodarze zdołali strzelić 3 bramki , oraz Mewa dopisała 3 trafienia z przebiegu całego spotkania , juniorzy Mewy Resko byli zespołem przeważającym , i zasłużenie zapisali na swoje konto kolejne 3 pkt

Wynik Końcowy 3:6 dla Mewy Resko

 

23.10.2019 r. Wyjazd do Goleniowa. Kolejnym rywalem Mewy Resko była Ina Goleniów

Początek meczu był bardzo wyrównany do 20 minuty
W której Mewa Resko wyszła na prowadzenie 0:1.Mecz mógł się podobać duża ładnych akcji , wola walki oraz charakter naszych zawodników doprowadził do kolejnych trafień naszego zespołu, w pierwszej połowie prowadziliśmy 0:3 druga połowa też była prowadzona pod dyktando Mewy Resko która zdobyła jeszcze dwie bramki ,gospodarze w końcówce meczu zdołali zdobyć 1 bramkę

Wynik końcowy 1:5 dla Mewy Resko

25.10.19 r. Wyjazd do Szczecin
Mewa podejmowała tamtejszą Pogoń Prawobrzeże Szczecin

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie ,dużo akcji z jednej i drugiej strony pierwsza połowa była bardzo wyrównana wynik do przerwy 0:0 .W drugiej części drużyna gospodarzy miała więcej sytuacji podbramkowych ,ale nasz zespół walczył do końca udowodniliśmy to w 90 minucie spotkania po bramce naszego Kapitana Piotra Wiktorowicza Mewa wyszła na prowadzenie a zarazem wygrała tę spotkanie

Wynik końcowy 0:1 dla Mewy Resko

27.10.19 r. Do Reska zawitał Salos Szczecin

Nikt się nie spodziewał takiego spotkania ponieważ wszyscy szanujący się kibice w naszym Województwie znają markę Salos Szczecin
Już pierwsze minuty pokazały że Mewa chce wygrać tę spotkanie i tak się stało, w akacjach ofensywnych byliśmy nieomylni w tym dniu w pierwszej połowie trafiliśmy 3 razy do przerwy 3:0 dla Mewy Resko druga połowa także należała do naszych zawodników którzy trafili również 3 razy tracący jedną bramkę

Wynik końcowy 6:1

Śmiało można powiedzieć że ten wynik to mała i miła sensacja !!!

LKS Mewa Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x